Kde se nacházíte: Úvodní strana  / Ajurvéda, Tara, já / Salon Tara

Ajurvédský salon Tara

Salon Tara je klidným, velmi příjemným a krásným místem, ve kterém poskytuji komplexní péči o tělo, duši i mysl každému, kdo chce být zdraví, chce plně přijmout zodpovědnost za své tělíčko, myšlenky i činy a hledá cestu ke své vlastní rovnováze cestou přírody. Ukazuji svým klientům cestu, jak toho dosáhnout. To, jak si na své nové cestě budou počínat, zavisí jen na nich.

Tou zcela přírodní cestou ke zdraví, rovnováze, poznání sám sebe myslím ajurvédské terapie (masáže), kterými svým klientům pomáhám řešit jejich nejrůznější zdravotní bolístky, celkově vyživovat, regenerovat, obnovovat jejich tělíčka a uklidňovat, uvolňovat i rozjasňovat jejich mysl. Dále jim doporučuji ajurvédské bylinné produkty (čistě přírodní bylinné oleje, soli, pasty, mycí gely, šampóny zpracované dle prastarých ajurvédských receptur) a sušené indické bylinky pro celkovou očistu, výživu, podporu a obnovu jejich organismu na domácí péči. Snažím se také své klienty v rámci jejich nové cesty směřovat na výživný způsob stravování dle vrozené konstituce (typu) každého z nás.

Je ale na každém z nás, jestli se touto cestou vydáme, je totiž cestou velké trpělivosti vůči sobě, cestou, kdy se učíme se vnímat, naslouchat svému tělu, kdy poznáváme sami sebe a stáváme se plně zodpovědnými za své myšlenky, slova i činy (tedy za své tělo, mysl i ducha).

Co je ovocem této cesty? Zdraví, vnitřní rovnováha, harmonie, umění předcházet vzniku zbytečných bolístek, případně vlastní jejich řešení cestou přírody - bylinek, masáží, stravy.

Dokážete sami sobě pomoci, protože víte jak.

Proč jsem svůj salon pojmenovala Tara? Tara je indickým ženským jménem znamenajícím hvězda. Tara neboli hvězda vyjadřuje mou energii, mé schopnosti, dovednosti a znalosti = mé vnímání ajurvédy, jako světla, které vede ty, kteří chtějí po cestě zdraví, krásy, vitality, hojnosti a spokojenosti.

Také mé logo je symbolem hvězdy a zároveň lotosovým květem (který je národní květinou Indie a současně symbolem ajurvédy).

V salonu Tara mimo terapeutickou činnost také poskytuji - konzultace studijní nebo zdravotního stavu, tématické podvečery zaměřené na ajurvédu nebo osobní rozvoj vedený mými hosty.  Šířím také hlubší poznání moudrosti - podstaty a smyslu ajurvédy v rámci přednášek a partnerských akcí mimo prostory salonu Tara. 

Hledáte cestu plnou možností? Což ajurvéda bezpochyby je. Navštivte salon Tara na osobní konzultaci.Prostory salonu ( 8 fotografií )

Ajurvédský salon Tara 46 47

Newsletter

Chci dostávat novinky ze světa Ajurvédy.Poptávkový formulář

* položky označené hvězdičkou jsou povinnéObjednávkový formulář