Bylinky v ajurvédě

Bylinky ať už živé či sušené mají nedocenitelnou úlohu v životě každého z nás. Jsou plody přírody, ze které jsme vzešli a které nám pomáhají navrátit se zpět k rovnováze, tedy ke zdraví.

Ve svém salonu Tara doporučuji dle potřeb svým klientů sušené bylinky k podpoře jejich zdraví na domácí péči (tj. na přípravu čajů, inhalací, obkladů a tinktur).

Ve svém bylinkovém sortimentu mám převážně indické ajurvédské bylinky - najdete u mě bylinku Neem (přírodní antibiotikum, podporující imunitní systém), Brahmi (nervové tonikum ovlivňující aktivitu mozku), Bazalku posvátnou - Tulsi (královnu bylin s posilujícími a vitalizujícími účinky), Amalaki - indický angrešt (silný antioxidant, jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C a dalších aminokyselin) a další. 

Správná kombinace sušených bylin, ajurvédských bylinných produktů (čistě přírodních olejů, solí, past, mycích gelů, šampónů), ajurvédských terapií (masáží) a změna stravy přináší každému z nás dalekosáhlé a trvalé výsledky - správné výživování, obnovu a regeneraci našich tělíček i rozjasnění naší mysli.  Newsletter

Chci dostávat novinky ze světa Ajurvédy.Poptávkový formulář

* položky označené hvězdičkou jsou povinnéObjednávkový formulář