Knihy o ajurvédě

Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy – Dr. Norman W. Walker

Tato knížka je výborným průvodcem oblastí čerstvých ovocných a zeleninových šťáv – vysvětluje mimo jiné, proč je lepší pít syrové šťávy nežli jíst syrové ovoce a zeleninu, dále popisuje složení jednotlivých ovocných a zeleninových šťáv, k čemu jsou dobré a při čem pomáhají. Kniha také obsahuje výčet nemocí a doporučení vhodných kombinací ovocných a zeleninových šťáv a rovněž i tabulky vitálních látek, které jsou obsaženy v ovoci a zelenině. Srdečně tuto knihu doporučuji, pomůže vám pochopit řadu souvislostí a odhalit stinné stránky vařené, denaturované stravy. Najdete v ní i porovnání odšťavňovačů včetně doporučení toho nejlepšího (já sama ho mám a jsem s ním nadmíru spokojená).


Ajurvéda od A do Z – Anne McIntyreová

V této knížce najdete vše potřebné k porozumění ajurvédy, od jejich základů, přes principy až po její účinky na lidské tělo (včetně popisu ajurvédských bylin a jejich účinků). Kniha je dobrým průvodcem světem ajurvédy, jednoduše a srozumitelně vám popíše co ajurvéda je, co umí, odkud se vzala, co je jejím principem.


Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí – Miroslav Hrabica

V této knížce naleznete souvislosti mezi zdravotním problémem na fyzické úrovni a psychikou člověka. Autor jednoduše vysvětluje, co předcházelo vzniku zdravotního problému na fyzické úrovni – jak je nemoc zakotvena a má své prvotní kořeny v naší psychice. Vřele tuto knihu doporučuji, často do ní nahlížím, odkrývá mi vznik zdravotního problému na psychické úrovni.Newsletter

Chci dostávat novinky ze světa Ajurvédy.Poptávkový formulář

* položky označené hvězdičkou jsou povinnéObjednávkový formulář