Pocity z terapie

V této části najdete prvotní zkušenosti, pocity z ajurvédské celotělové terapie a vstupní konzultace mých klientek a klientů.


Lucie, 29 let

"Na ajurvédskou terapii jsem přišla, protože mě již delší dobu trápily opakované záněty mandlí a cítila jsem, že by mi to mohlo pomoci k celkové detoxikaci organismu. Nejsem zastánce do sebe neustále dostávat další a další chemii, s čímž se často setkáte, léčíte-li si chronickou nemoc klasickým způsobem, ale spíše holisticky, a ajurvéda toto holistické a širší nazírání na člověka pro mě nepochybně splňuje.

Konzultace i terapie probíhají ve velmi příjemném prostředí a během terapie se člověk úžasně uvolní a nastartuje své samoléčící procesy, které každý člověk ve svém těle má, jen jsou někdy pod tíhou různých starostí a bolístek zablokované. Ajurvéda z mého pohledu otvírá ty pomyslné dveře směrem k léčícím procesům a spolu s domácím používáním čistě přírodních ajurvédských produktů a upravením stravy dostává tělo do rovnováhy, která se pozitivně projeví nejen na fyzickém, ale i psychickém a duševním stavu člověka.

Z ajurvédských prodkuktů jsem si oblíbila Margosový čistící gel a šampón, skvěle mi vyhovuje Oční zpevňující krém, který používám na celý obličej, vyzkoušela jsem taktéž sůl do koupele a obličejová tonika. Mohu vřele doporučit, produkty jsou přírodní a nezatěžují naše těla zbytečnými chemikáliemi, kterých máme kolem sebe až až."


Oldřiška, 41 let

"Pro ajurvédskou terapii jsem se rozhodla proto, že jste mě na snídani podnikatelů oslovila jako příjemný a milý člověk, byla  jsem zvědavá, co nabízíte a chtěla jsem to vyzkoušet na vlastí kůži, neboť jsem o tom mnohé slyšela a chtěla jsem si vytvořit svůj vlastní názor. Terapie předčila mé očekávání, bylo to fantastické, jak Váš osobní přístup, tak i Vaše  naladění na mou vlnu zdravého stravování, zdravého způsobu života a síla pozitivního myšlení. Ohromě jsem si odpočinula, přispělo to ke zlepšení mého fyzického i psychického stavu. Cítila jsem se dlouhodobě skvěle, a jakmile mi to mé časové vytížení dovolí, určitě si  terapii opět dopřeji. Vřele doporučuji všem, stojí to za to. Váš přístup je jedinečný."


Petra, 44 let

"Chtěla bych všem doporučit Ajurvédskou masáž + terapii p. Symerské. Nejen, že se člověku uleví, když probere všechno, co ho trápí a co sám se sebou řeší. Ajurvédská masáž je potom jen třešnička na dortu! Byla jsem na spoustě masáží a tato patří k těm nejlepším, něčím zvláštním a nezapomenutelným.
I když mám svoji oblíbenou kosmetiku, kterou používám, jsem ráda, že jsem si pořídila i pár přípravků řady „Tarani-Embelikové adstringentní tonikum„ určené na pleť, mi řekla p. Symerská, že jej mohu použít, dá se říct na cokoli a je to pravda. Večer si ho naředím s troškou vody a vyplachuji si ústa po vyčištění zubů – výrazně se zlepšilo krvácení dásní. Po koupání v přírodním koupališti jsem měla nepříjemné svědění, tonikum jsem dala trošku na tampón a za 2 dny jsem měla klid. Síla přírody je zde prokazatelná a člověk nemusí mít výčitky, že škodí tělu, jako když si nechá napsat mast u lékaře."Newsletter

Chci dostávat novinky ze světa Ajurvédy.Poptávkový formulář

* položky označené hvězdičkou jsou povinnéObjednávkový formulář