Kde se nacházíte: Úvodní strana  / Kalendář akcí / Konzultace

Konzultace

Zajímá vás podstata ajurvédy? Chcete se jí věnovat do hloubky a nevíte jakou cestu si v široké nabídce vzdělávání vybrat? Přijďte se poradit, studijní konzultace je určena právě vám.
Řešíte vleklé zdravotní problémy? Nerozumíte signálům svého těla, nevíte, proč, tak reaguje? Nebo hledáte sami sebe, spokojenost, radost a harmonii v životě? Přijďte zkonzultovat svůj stávající fyzický i psychický stav a najít cestu, jak porozumět, naslouchat vlastnímu tělu a jak si pomoci prostřednictvím ajurvédy. Právě pro vás jsou určeny konzultace zdravotního stavu.

Studijní konzultace

Studijní konzultace je určena všem, kteří uvažují o studiu ajurvédy a neví si rady jakou cestou se ubírat. V rámci konzultace jsem vám schopna předat informace, kde je možné se odborně vzdělávat v ajurvédě, jak je to časově i finančně náročné, jaké jsou požadavky pro vzdělávání se v ajurvédě i možné předpoklady samotného praktikování ajurvédy. Délka trvání jedné konzultace je max. 1 hod.

Konzultace zdravotního stavu

Konzultace zdravotního stavu je určena všem, kteří chtějí své fyzické i psychické problémy řešit moudrou cestou, tedy cestou blízkou jejich tělíčkům – tedy bez chemie, cestou přírody. Rovněž je určena i těm, kteří chtějí o své tělo, duši i mysl moudře pečovat a správně je vyživovat, regenerovat a obnovovat. Na základě zjištěných informací nastavuji klientovi vhodnou ajurvédskou terapii (včetně její četnosti), ajurvédské bylinné produkty pro domácí péči a doporučuji výživnou stravu. Délka trvání jedné konzultace je min. 1 hod. V případě, že jde klient na jakoukoliv ajurvédskou terapii má konzultaci zdravotního stavu zdarma.

Máte-li zájem o studijní konzultaci nebo konzultaci zdravotního stavu, objednejte se prostřednictvím formuláře.


Newsletter

Chci dostávat novinky ze světa Ajurvédy.Poptávkový formulář

* položky označené hvězdičkou jsou povinnéObjednávkový formulář